×

آموزش استفاده از اکانت سیسیکم

کاربرانی که رسیور هانی استار یا پرمیوم دارند می‌توانند آموزش نصب سیسیکم در رسیورهای مدیا استار را مطالعه کنند.

قبل از نصب و راه اندازی سیسیکم به نکات زیر توجه کنید:

باید حتما اکانت خود رسیور را غیرفعال کنید حتی اگر اکانت شما به پایان رسیده است.برای غیر فعال کردن اکانت رسیورهای مدیا استار - استارست - هانی استار و هر مارکی که (استار) اولش یا آخرش داره و برای شرکت گلوبال هستش باید وارد قسمت سرور ستینگ شده و یکبار با دکمه ولوم به سمت چپ زده و دکمه سبز را بزنید سپس طبق آموزشهای همین صفحه بقیه مراحل را انجام دهید برای وارد شدن به قسمت سرورستینگ میتوان از منو و گزینه نتورک وارد شد.
دقت کنید سیگنال دریافتی از طریق دیش ماهواره خوب باشه حتما از دیش و النبی و کابل مرغوب استفاده کنید.
بعد از خرید سیسیکم اطلاعات را طبق آموزش های زیر وارد کنید و حتما ابتدا ماهواره هاتبرد و فرکانس های قوی را چک کنید تا از وصل شدن به سرور و عملکرد صحیح سیسیکم مطمئن باشید.
لطفا به موارد بالا دقت کنید در غیر اینصورت موجب اختلال در عملکرد صحیح اکانت سی سی کم خواهد شد و شاهد قطعی و فریز یا وصل نشدن سیسیکم خواهید بود.
کانال نمونه جهت چک کردن سیسیکم در ماهواره هاتبرد روی فرکانس 10834 شبکه BBC EARTH میباشد حتما حواستون باشه سیگنال یا کوالیتی داشته باشید.

( کاربرانی که برای رسیورهای اندرویدی اکانت تهیه کرده اند لطفا انتهای سایت را ببینند )

آموزش نصب سیسیکم در انواع رسیور را در همین صفحه مشاهده کنید😊

فعالسازی سیسیکم در رسیورهای استارست

در این آموزش قصد داریم نحوه وارد کردن اکانت CCCAM را در استارست به شما آموزش دهیم .
برای فعال کردن CCCAM ابتدا:
اینترنت را به رسیور وصل کنید ،
سپس F1 + 111 را بزنید و گزینه اخر (انیبل اینترنت ) را با زدن اوکی انتخاب کنید ،
سپس F1+666 را بزنید و اطلاعات اکانت را وارد کنید ،
برای این کار مثلا سرور یک را انتخاب کنید ،
بر روی نوع سرور اوکی کنید و CCCAM را انتخاب کنید ،
سپس بجای شماره ۱ آدرس یا ایپی را وارد کنید در قسمت دوم پورت را ( PORT ) را وارد کنید و در اخر در قسمت ۳ و ۴ یوزرنیم و پسوورد را وارد کنید و با زدن اوکی سیو نمایید .

آموزش فعالسازی سیسیکم در رسیورهای استارمکس

در این آموزش قصد داریم نحوه وارد کردن اکانت CCCAM را در استارمکس به شما آموزش دهیم .
برای فعال کردن CCCAM ابتدا:
اینترنت را به رسیور وصل کنید ،
سپس F1 + 111 را بزنید و گزینه اخر (انیبل اینترنت ) را با زدن اوکی انتخاب کنید ،
سپس F1+666 را بزنید و اطلاعات اکانت را وارد کنید ،
برای این کار مثلا سرور یک را انتخاب کنید ،
بر روی نوع سرور اوکی کنید و CCCAM را انتخاب کنید ،
سپس بجای شماره ۱ آدرس یا ایپی را وارد کنید در قسمت دوم پورت را ( PORT ) را وارد کنید و در اخر در قسمت ۳ و ۴ یوزرنیم و پسوورد را وارد کنید و با زدن اوکی سیو نمایید .

آموزش فعالسازی سیسیکم در رسیورهای مدیا استار

در این آموزش قصد داریم نحوه وارد کردن اکانت CCCAM را در مدیا استار به شما آموزش دهیم .
برای فعال کردن CCCAM ابتدا:
اینترنت را به رسیور وصل کنید ،
سپس F1 + 111 را بزنید و گزینه اخر (انیبل اینترنت ) را با زدن اوکی انتخاب کنید ،
سپس F1+666 را بزنید و اطلاعات اکانت را وارد کنید ،
برای این کار مثلا سرور یک را انتخاب کنید ،
بر روی نوع سرور اوکی کنید و CCCAM را انتخاب کنید ،
سپس بجای شماره ۱ آدرس یا ایپی را وارد کنید در قسمت دوم پورت را ( PORT ) را وارد کنید و در اخر در قسمت ۳ و ۴ یوزرنیم و پسوورد را وارد کنید و با زدن اوکی سیو نمایید .
آموزش فعالسازی سیسیکم در رسیورهای ایکس کروزر کاربرانی که دستگاه ایکس کروزر دارند و نمیتوانند پلاگین را نصب کنند ، از طریق چت سایت و یا تلگرام و واتس اپ و یا ایمیل ، با ما در تماس باشند تا ما برای آنها پلاگین آماده بفرستیم و یا برای نصب راهنمایی کنیم .
رسیورهای ایکس کروزر به سه دسته معمولی – لینوکسی-اندرویدی تقسیم می شوند:
روش راه اندازی سی سی کم بر روی هر سه دسته متفاوت و دارای ساختار خاص خود می باشد که ما در ادامه به بررسی نحوه کانفیگ اکانت بر روی آن ها خواهیم پرداخت ایکس کروزر 685 - 585 - 515 - 715 - 485 و 785 چند مدل اندرویدی شرکت ایکس کروزر می باشند
نحوه کانفیگ سرورهای اکانت سی سی کم برای این 4 مدل از طریق پلاگین زیر انجام می پذیرد
برای دانلود پلاگین مخصوص رسیورهای اندرویدی ایکس کروزر جهت راه اندازی سی سی کم اینجا کلیک کنید.
نحوه وارد کردن مشخصات اکانت سی سی کم بر روی رسیورهای اندرویدی ایکس کروزر از طریق پلاگین بالا و بدین ترتیب می باشد شما پس از خریداری اکانت و دریافت مشخصات سرور که شامل موارد زیر می باشد
آدرس سرور
پورت
نام کاربری
پسورد
اطلاعات بالا در پوشه xcam و فایل xcam.server کانفیگ خواهد شد پس از کانفیگ مشخصات سرور و یا سرورها پوشه plugin_su را بر روی فلش ریخته و به دستگاه متصل کرده و پس از شناسایی به دستگاه منتقل میکنید
توجه داشته باشید پوشه مذکور حتما باید از حالت فشرده سازی خارج شده باشد
همچنین قبل از انتقال به رسیور حتما از منو و قسمت پلاگین کلیه فایل های نصبی قبلی شما جهت عدم تداخل با گزینه های جدید باید حذف گردیده باشد پس از نصب از همان منو پلاگین رسیور فایل xcamclinet2 ابتدا با دکمه قرمز به صورت اتوماتیک و سپس با دکمه سبز استارت شود چنانچه به اینترنت متصل باشید رسیور شما کانال های کارتی را براحتی هر چه تمام تر باز خواهد کرد.

وارد کردن اکانت سیسیکم رسیور ایکس کروزر

برای وارد کردن اکانت سیسیکم بر روی رسیورهای لینوکسی ایکسکروزر پلاگین مربوط را از اینجا دانلود کنید و از حالت زیپ یا فشرده درآورده و روی فلش کپی کنید بعد از نصب فلش بر روی رسیور پیغام شناسایی پلاگین ظاهر شده که اینجا برای نصب دکمه قرمز را میزنید تا نصب شود بعد از نصب وارد قسمت پلاگین شده و پلاگین نصب شده را استارت میکنیم و روی پلاگین اوکی کرده و پین کد 1234 را میزنیم تا وارد پلاگین شده و اینجا اطلاعات اکانت را به طور دقیق وارد کرده و ذخیره میکنیم حالا شما میتوانید از اکانت سیسیکم خود استفاده کنید روی کانالهای کارتی رفته و از کانالها لذت ببرید.
برای انتقال پلاگین به دستگاه مراحل زیر را انجام دهید
پوشه Plugin را روی فلش کپی میکنیم و به رسیور وصل میکنیم.پس از اتصال فلش به صورت اتوماتیک منویی برای دریافت پلاگین ظاهر می شود.در صورتی که منو بالا نیامد یکبار دستگاه را از برق کشیده و دوباره روشن کنید.(دقت کنید که درون فلش فقط پوشه پلاگین باشد) در منوی ظاهر شده با زدن کلید سمت راست به قسمت دریافت پلاگین بروید سپس برای حذف پلاگین های موجود روی دستگاه کلید سبز را فشار دهید سپس با زدن دکمه قرمز پلاگین جدید به دستگاه انتقال داده می شود و دستگاه ریست می شود بعد از بالا آمدن دستگاه بر روی پلاگین Xcamclient دکمه قرمز را فشار دهید تا پلاگین استارت شود
در ادامه آموزش راه اندازی اکانت سی سی کم بر روی رسیورهای ایکس کروزر به بررسی و نحوه کانفیگ اکانت بر روی رسیورهای لینوکسی ایکس کروزر می پردازیم
رسیورهای لینوکسی ایکس کروزر با پسوند و نام تجاری Avant,Nand,HD
با توجه به نوع رسیور خود از پلاگین های زیر جهت کانفیگ اکانت خود استفاده نمایید

آموزش فعالسازی سیسیکم در رسیورهای آیکلاس کلید منو رو زده به گزینه Other رفته و ok بزنید به گزینه Network Setup رفته و OK کنید به گزینه Internet Protocol(TCP/IP رفته و OK بزنید Auto-Detect را انتخاب می کنیم و OK میزنیم گزینه Connection Mode رفته و OK می کنیم وطبق اکانت داده شده .درست اکانت رو وارد کنید پس از وارد کردن اطلاعات Exit رو زده پیغام ذخیره اطلاعات رو Yes میزنیم در صفحه بعد هم همین کار رو تکرار میکنیم بعد دستگاه ریست میشه بعد کانالها باز می‌شوند.
توجه: بعضی از مدل های آیکلاس آموزش بالا جوابگو نیست و در قسمت other روی camd setup اوکی کرده و گزینه cccam cilent را on میکنیم سپس دکمه زرد را زده و وارد connection mode می‌شویم و اینجا اطلاعات اکانت را وارد و connect را on میکنیم سپس دکمه Exit را زده و ذخیره میکنیم احتمالا اینجا رسیور ریست میشه و دوباره بالا میاد حالا رو شبکه hbo2 روی ماهواره هاتبرد رفته و تست کنید.

آموزش فعالسازی سیسیکم در رسیورهای آی استار

برای راه اندازی cccam شما منو رو می زنید وارد منوی گسترش دکمه ok و بعد وارد راه اندازی شبکه باز هم ok بعد تنظیم سرور پنجره ای باز میشه که ۴۰ صفحه داره از صفحه ۱ تا ۱۶ می تونید سرور مورد نظر خودتون رو وارد کند از ۱۷ تا ۴۰ برای سرور دستگاه به صورت G-Share و Gsh2 هست که اونها رو دستکاری نمی کنیم اگر می خواهیم غیر فعال باشد دکمه آبی رو در هر صفحه می زنیم برای وارد کردن cccam خودمون مثلا* صفحه ۱ رو انتخاب کرده گزینه آخر را به cccam عوض می کنیم بعد اطلاعات رو به ترتیب آدرس سرور- پورت – یوزر- پاسورد رو منتقل میکنیم در ضمن کلیدهای چهار رنگ که توضیحات رو داره در نوار پایین مشخص هست این رو اضافه کنم زبان فارسی دستگاه خیلی کامله و سرعت وصل شدن سرور حتی با سرعت پایین هم بسیار بالا هست.

برای دانلود پلاگین مخصوص رسیورهای اندرویدی جهت راه اندازی سی سی کم اینجا کلیک کنید.

❇️ آموزش کامل راه‌اندازی اکانت سیسیکم در تمام رسیورهای اندرویدی 4K مانند مدیااستار، ایکس کروزر، اچ دی باکس، فرمولر، آیکون.
🔹 ابتدا رسیور را از طریق لن یا وای‌فای به اینترنت متصل کنید. سپس دکمه منو را زده و وارد قسمت پلاگین شوید. (یا میتوانید دکمه آبی را ۲ ثانیه نگه دارید تا وارد قسمت پلاگین شوید)
🔹 در صورتیکه گزینه XcamClient3 در پلاگین شما موجود نبود، دکمه آبی را زده و آنرا در قسمت سرور آنلاین پلاگینها دانلود کنید (توجه داشته باشید نوشته default را نباید تغییر بدید)
🔹 پس از دانلود پلاگین ، مجدد به صفحه اصلی پلاگین برگشته و بروی گزینه XcamClient3 ، دکمه‌های سبز و قرمز را زده تا اتو و استارت شود ، سپس روی آن اوکی کنید تا صفحه ی جدیدی باز شود.
🔹 توجه داشته باشید در رسیورهای مدیا استار مانند فونیکس و زنون نام پلاگین به fastcam تغییر کرده است.
🔹 با زدن دکمه قرمز یا Add یک سرور خالی برای شما فراهم میشود که در اینجا باید مشخصات خود را به شکل زیر وارد کنید:
🔹 گزینه active را بر روی yes قرار می‌دهیم . در قسمت lable یک نام دلخواه وارد کرده و در قسمت protocol گزینه cccam را انتخاب می‌کنیم .
🔹 در قسمت server url و server port و user و password به ترتیب آدرس سیسیکم ، پورت ، یوزر و پسوردی که دریافت کرده‌اید را وارد نمایید
🔹 در پایان گزینه cccversion را روی 2.3.0 قرار می‌دهیم . پس از اتمام کار روی کلید exit زده و گزینه yes را انتخاب میکنیم تا عملیات ذخیره شود . کار تمام است.
🔹 برای گزینه ی Group باید عدد 1 نوشته شود.
بر روی یکی از شبکه‌های کارتی مانند HBO رفته ، مشاهده می‌کنید که پس از چند ثانیه شبکه مذکور برای شما باز خواهد شد.

توجه توجه قابل توجه کاربران و مشترکین سیسیکم:

اگر از مشترکین اکانت سیسیکم ما هستید و مشکل فریز یا قطعی دارید حتما به موارد زیر دقت کنید:
متاسفانه مشکل اکثر کاربران باگ نرم افزاری است که با یک تنظیم کارخانه ساده و سرچ دوباره کانال مشکل حل میشه اگر حل نشد حتما رسیور خود را با آخرین ورژن نرم افزار آپدیت و بروزرسانی و دوباره تنظیم کارخانه و از ابتدا کانال سرچ کنید.
به هیچ وجه بکاپ لیست کانال نزنید اینکار شما موجب باگ و اختلال در عملکرد صحیح کارکرد اکانت سیسیکم و مشکلات دیگر میشه.
اگر باز هم مشکل قطعی یا فریز دارید به موارد زیر دقت داشته باشید:
ضعیف بودن سیگنال دریافتی ماهواره باعث فریز و عملکرد ناصحیح سیسیکم میشه حتما از دیش و النبی و کابل آنتن مرغوب استفاده کنید و دیش را دقیق تنظیم کنید تا بهترین سطح سیگنال را داشته باشید.
حتما به سیگنال دریافتی از طریق دیش ماهواره دقت داشته باشید بارها کاربر به ما پیام داده که فلان کانال باز نمیشه بعد از کلی وقت تلف کردن متوجه می‌شویم که اصلا رو شبکه مورد نظر سیگنال نداره.
اینترنت یکی از موارد خیلی مهم در استفاده از اکانت سیسیکم میباشد اگر از وای فای استفاده می‌کنید حتما از دانگل با کیفیت و مرغوب استفاده کنید و فاصله مودم تا رسیور زیاد نباشه و مانعی جلوش نباشه مثلا مودم داخل اتاق نباشه و رسیور داخل پذیرایی ، باید مودم و رسیور همدیگر را ببینند.
اگر شرایط استفاده از کابل لن را دارید و رسیور شما پورت لن را ساپورت می‌کند بهترین روش استفاده از سیسیکم ، رساندن اینترنت از طریق کابل لن به رسیور است.
اگر اینترنت شما پینگ بالایی داشته باشد ممکن است باز فریز و قطعی داشته باشید باید توجه داشت بهترین پینگ برای استفاده از سیسیکم زیر 100 میباشد برای پینگ گرفتن میتوانید آموزش و نحوه پینگ گرفتن را از گوگل سرچ و دنبال کنید.
اکانت سیسیکم ما فقط شبکه های تحت شیرینگ را باز میکنه یعنی هر چی شبکه قابل دریافت و تحت شیرینگ در ایران باشه با اکانت گلد سی سی کم باز میشه و فول پکیج به معنی باز شدن تمام شبکه های کارتی نیست.
الویت ما رو هاتبرده، چون تنها مسیری است که کاملا ثبات داره و به مانند دیگر مسیرها که یکروز خوبه یکروز بد نیست.
اگر از رسیورهای گلوبال که استار دارند مثل مدیا استار یا استارمکس استفاده می‌کنید حتما بغیر از سروری که اکانت سیسیکم را وارد میکنید بقیه سرورهارو با دکمه سبز غيرفعال کنید مخصوصا سروری که قبلا اکانت خود رسیور روش بود.
توجه داشته باشید که اکانت سیسیکم که از تیم قدرتمند گلد سی سی کم تهیه میکنید به هیچ وجه نباید فریز یا قطعی در مسیر هاتبرد داشته باشه در غیر اینصورت به موارد بالا دقت کنید.
و در آخر یادتون باشه که سیسیکم در کل دنیا کاری است غیر قانونی و دیگر کشورهای سطح اول جهان بابت تماشای این کانالها که شما با یک مبلغ بسیار ناچیز دارید تماشا می‌کنید مبلغ خیلی سنگینی ماهانه و سالانه پرداخت می‌کنند که شما با کمک فروشنده های اکانت سیسیکم که این هزینه ها را بابت خرید سرور و لاین متقبل شده اند و با شما به اشتراک میگذارند میتوانید شبکه ها را با قیمت تقریبا مجانی دریافت کنید پس لازمه قدر این فرصت را بدانید و نهایت استفاده را ببرید😊